آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان London flower delivery Holland park flower shop Chelsea flower delivery London flower subscription
پردو وب
pordo

عرضه یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ایمیل iOS برای اندروید

تعداد بازدید: 1617

عرضه یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ایمیل iOS برای اندروید

بسیاری از کاربران اینترنت، بخشی از روز خود را با خواندن و پاسخ دادن به ایمیل‌ها می‌گذرانند و البته بیشتر مواقع این کار را از طریق گوشی هوشمند خود انجام می‌دهند.

اپلیکیشن "ایمیل بای ایزیلی‌دو"، یکی از بهترین گزینه‌ها برای رسیدگی به ایمیل‌ها است،‌ ضمن اینکه کار با این نرم‌افزار بسیار سهل و سریع است. اپلیکیشن مورد بحث، هر آنچه یک نرم‌افزار ایمیل نیاز دارد را ارائه می‌کند و افزون بر آن، قابلیت‌های جذابی را نیز در اختیار کاربر قرار می‌دهد. همچنین کار با این اپلیکیشن ساده‌تر و سریع‌تر بوده و نسبت به سایر اپلیکیشن‌های مشابه، عملکرد بهتری در مدیریت ایمیل‌ها ارائه می‌کند.

 بی‌تردید اپلیکیشن ایمیل بای ایزیلی‌دو، یکی از بهترین، سریع‌ترین و در عین حال ساده‌ترین اپلکیشن‌های مدیریت ایمیل در اکوسیستم آی.او.اس به شمار می‌رود. اکنون توسعه دهنده این اپلیکیشن مفید، آن را با همان قابلیت‌ها برای سیستم عامل اندروید هم عرضه نموده است. البته باید پذیرفت که پلتفرم اندروید از لحاظ اپلیکیشن‌های مخصوص مدیریت ایمیل، در شرایط بسیار بهتری نسبت به رقبای خود قرار دارد.

مطابق اطلاعات منتشره، قرار است که این اپلیکیشن، با همان سرعتی که در آی.او.اس اجرا می‌شد، روی اندروید هم اجرا گردد، ایمیل‌های ناخواسته را لغو کند و هوشمندانه، مواردی چون ردیابی بسته‌ها و پروازها را به صورت مرتب فهرست نماید.

از نظر کارشناسان فنی، اپلیکیشن مزبور همچنین توانایی آن را دارد که با نرم‌افزارهای فوق‌العاده‌ای مانند "میل اپ" رقابت کند. اگر اپلیکیشن ایمیل گوگل را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که اپلیکیشن ایمیل بای ایزیلی دو، بسیار عالی است.

ایزیلی دو از یاهو، اوت‌لوک، آی.او.ال و دیگر حساب‌های IMAP نیز پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید حساب‌های متعدد ایمیل خود از سرویس‌دهنده‌های گوناگون را در یک نرم‌افزار واحد مدیریت کنید.
این اپلیکیشن، به قدری هوشمند است که بتواند به صورت خودکار ایمیل‌ها را برای خریدها، رسیدها، پیوست‌ها، تاریخ‌های تقویم و همانند آن، اسکن نماید و آنها را در پوشه‌های مجزا و با برچسب مناسب قرار دهد.

از جمله دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار، امکان سفارشی‌سازی تنظیمات آن در "وضعیت خواب" است، بدین ترتیب که هنگامی که ایمیلی را در حالت خواب قرار می‌دهید می‌توانید برای یادآوری آن، گزینه‌های متعددی چون "همان روز"، "فردا" یا "هفته آینده" را انتخاب کنید. همچنین زمان خاموش شدن این هشدارهای ویژه را می‌توانید به دلخواه خود انتخاب نمایید.


دسته بندی ها :

نظر شما برای بهبود کیفیت این بحث چیست؟ چه مطالبی اضافه و کم شود؟
تماس با ما