آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان London flower delivery Holland park flower shop Chelsea flower delivery London flower subscription
پردو وب
pordo

ابزار های سئو SEOMOZ

تعداد بازدید: 3295

ابزار های سئو SEOMOZ

اگر به فکر بهینه سازی وب سایت خود هستید ، حتما اسم ابزار سئو موز ( SEOMOZ ) را شنیده اید . ابزاری بسیار خوب و دقیق برای همه کاربران از مبتدی تا حرفه ای !

اما اگر نمیدانید که این ابزار چیست و چگونه کار میکند ، در این مقاله شما را بیشتر با این ابزار دوست داشتنی و محبوب بهینه سازی وب سایت  آشنا میکنیم.

در ادامه مقالات آموزشی به معرفی ابزار های مفید برای بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو ، یک ابزار جدید به شما معرفی خواهیم کرد ؛ اما سئو موز فقط یک ابزار سئو نیست ، امکانات این وب سایت فقط به همینجا خلاصه نمیشود.

برای بهتر دیده شدن وب سایت شما در لیست انبوهی از وب سایت های هم رده شما عوامل زیادی میتوانند تاثیر گذار باشد. برای اینکه بتوانید بهتر و بیشتر دیده شوید باید نقاط قوت رقبای خود را بشناسید. ساده تر بگوییم " آنها چکار کرده اند که ما نکردیم ؟ " .

تجزیه و تحلیل رقیب

Moz تجزیه و تحلیل دقیقی از رقبای شما را به خوبی نشان میدهد. MOZ چندین ابزار برای ارزیابی سایت شما به طور خودکار دارد و نمره شما را در سئو اثربخش می کند.

تجزیه و تحلیل به شما امکان دنبال کردن رقبا و داده های اجتماعی را می دهد.اگر آنها در حال انجام  کاری هستند و در بدست آوردن یک نتیجه موفق می شوند ،شما نیاز به شروع برای انجام و آغاز کار را دارید.

در سایت خود یک مسیر لینک دهنده باز کنید تا رقبای خود را پیگیری کنید.با لینک به سایت آنها و با بررسی آنچه منافع آن هاست خود را به آنها نزدیک کنیم.

 

رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی می تواند یک میدان مین برای بسیاری از برند ها با تعداد زیادی از کاربران جهشی در غیاب شما باشند.تازه های وب اکسپلورر به شما تمام اشاره های خوب و بد را می کند ، بنابراین شما می توانید بر این اساس پاسخ دهید.

 

آنالیز لینک ها

MOZ نه تنها بر نمایش شما به وضعیت قبلی از رقابت ، بلکه بر عملکرد شما در طول زمان تمرکز می کند.بنابراین شما می توانید روند ها را قضاوت کنید، بر تغییرات موثر نظارت کنید و خود را در حال صعود به سمت نتایج بالا نگه داید..
تجزیه و تحلیل لینک به شما کمک می کند یک دید بر روی لینک رقیب و همین طور فرصتی برای گسترش دامنه لینک خود داشته باشید.این کار به طور فزاینده مهم وحیاتی است که گوگل  تاکیدات خود را به لینک های طبیعی فشار می دهد که البته یکی از راه های اصولی سئو و بهینه سازی سایت نیز است.

 

پیگیری رتبه سئو

سایت شما در حال حاضر در گوگل چگونه اجرا می شود؟در بینگ چطور؟ شما به ردیابی رتبه نیاز دارید، که  به شما دقیقا می گوید که در حال حاضر در چه رتبه ای قرار دارید و بر اساس این رتبه سیاست های خود را برای بهبود رتبه تعیین کنید.

 

بهینه سازی صفحه اول

بدون شک صفحه اول وب سایت مهم ترین بخش یک وب سایت است و اگر شما از طراحی لندینگ و تک صفحه ای برای وب سایت خود استفاده کرده باشید این ضرورت بیشتر از قبل مورد توجه قرار خواهد گرفت. همواره به خاطر داشته باشید که بهینه سازی صفحه اول در بازدید از سایت شما و رتبه شما در سئو بسیار موثر است.

 

نظارت بر رسانه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی را بیشتر دوست داشته باشید.امروزه شبکه های اجتماعی بیشتر از قبل فراگیر شده اند. با MOZ تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی خیلی آسان است.آیا می دانید بهترین زمان برای  tweet کردن چه موقعی است؟ شما با MOZ همراه خواهید شد و داده ها به شما کمک می کنند تا روابط پایدار و دراز مدت با رسانه های اجتماعی موفق بسازید.مهم تر این که MOZ تاثیر رسانه های اجتماعی در بستر سایت شما را نمایش می دهد.

 

آموزش سئو SEO

همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره شد  MOZ فقط یک مجموعه ابزار نیست، بلکه یک منبع ایده آل برای مبتدیان و حرفه ای های سئو به طور یکسان نیز هست !

کنفرانس های آنلاین آموزشی این وب سایت ،  با دو بار درماه کنفرانس های آنلاین آموزشی , بهترین راه برای آموزش شما برای درک از چگونگی عملکرد سایتتان و موتورهای جستجو است.

همچنین انجمنQ & A مکانی تمام عیار برای پیدا کردن پاسخ به پرسش های شماست .

 

راهنمای بازاریابی پیشرفته آنلاین

راهنمای بازاریابی پیشرفته آنلاین به شما یک دید حرفه ای از سئو و بهینه سازی سایت را می دهد و مطمئن می شود که دقیقا شما می دانید چطور از رقبای خود بهتر شوید.

 

 

در اتنها اینطور میتوان جمع بندی کرد که MOZ  شامل مجموعهای از ابزارهای بزرگ و شگفت آور است که بسیاری از آنها برای همه و در ۳۶۵ روز سال کاملا رایگان است. همچنین مشترکین نرم افزار دسترسی به برخی از بهترین ابزارهای موجود برای SEO سئو را دریافت می کنند: تازه های وب اکسپلورر , ردیابی رتبه , کلید واژه و در نهایت تجزیه و تحلیل. این یک ابزار فوق حرفه ای است که شما قادر به استفاده رایگان به مدت ۹۰ روز از آن هستید.

نظر شما برای بهبود کیفیت این بحث چیست؟ چه مطالبی اضافه و کم شود؟
1397/03/08 - 08:58:15
منوچهر بسحاق

با سلام فکر می کنم عبارت "به لینک های طبیعی فشار می دهد " را با عبارت " به لینک های طبیعی تاکید می کند" جایگزین کنید بهتر است. Leverage تاکید یا موثر دانستن هم معنی میدهد. سربلند باشید علاقمند به سئو و بازاریابی محتوا


تماس با ما