آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان London flower delivery Holland park flower shop Chelsea flower delivery London flower subscription
پردو وب
pordo

خرید و دریافت زیباترین فونت های فارسی

تعداد بازدید: 2216

خرید و دریافت زیباترین فونت های فارسی

وب‌سایت «فونت ایران» که یکی از فروشگاه‌های خرید فونت‌های ایرانی است، در جهت زیبایی بیشتر فونت فارسی تاکنون قدم‌های بزرگی برداشته است. این‌ وبسایت هدف خود از طراحی و انتشار فونت‌های جدید فارسی را ارتقای سطح کیفی فونت‌های فارسی و فرهنگ‌سازی درست درباره حقوق فروش فونت می‌داند.

اگر دوست دارید برای وب‌سایت، طرح‌ها، شرکت، سازمان یا هرجای دیگری از فونت‌های فارسی زیبا استفاده کنید، وب‌سایت «فونت ایران» یکی از بهترین مراجع برای دانلود یا خرید فونت‌های زیبا و جدید فارسی است. استفاده از فونت‌های مناسب، زیبا و خوانا به کاربران کمک می‌کند تا با لذت و سرعت بیشتری متن‌ها را بخوانند.

فونت فارسی

برای استفاده از فونت‌های مختلف فارسی که همراه با مجوز مخصوص منتشر می‌شوند یا قابل خرید هستند، بهترین کار حفظ حقوق شخص طراح و منتشر کننده آن فونت‌ها است. ساخت و طراحی فونت‌های جدید زحمت بسیاری زیادی را بردوش طراحان آن می‌گذارد و علاوه بر یک نرم‌افزار بودن در واقع یک اثر هنری هستند. پس حفظ حقوق سازنده فونت و خرید قانونی فونت به جای کپی کردن آن، باید تبدیل به بخشی از فرهنگ ما شود.

برای استفاده از این وبسایت به http://fontiran.com مراجعه کنید.

منبع زومیت


دسته بندی ها :

نظر شما برای بهبود کیفیت این بحث چیست؟ چه مطالبی اضافه و کم شود؟
تماس با ما