آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان London flower delivery Holland park flower shop Chelsea flower delivery London flower subscription THE WORLD'S FIRST FITNESS SOCIAL MEDIA PLATFORM FITNESS SOCIAL MEDIA
پردو وب
pordo

طراحی وب سایت اقتصادی

تعداد بازدید: 1977

طراحی وب سایت اقتصادی

در طول مدت فعالیت خود از ابتدا تا کنون، همیشه یکی از بحث های چالش برانگیزی که در طراحی وب سایت داشته ایم، بحث قیمت و هزینه های طراحی وب سایت بوده است. طراحی وب سایت و به طبع آن هزینه های طراحی وب سایت، بر اساس پیچیدگی ها و نیاز هایی که کارفرما به آن نیاز دارد بستگی دارد. برای مثال، کارفرما اعلام می کند که برای طراحی وب سایت مورد نظرش، یک طرح اختصاصی و خاص مد نظر دارد. همین امر باعث می شود که چندین طراح برای طراحی وب سایت اختصاصی فکر کنند ایده بدهند، طرح بزنند و یکدیگر را به چالش بکشند. همین امر باعث بالا رفتن زمان و هزینه طراحی وب سایت می شود؛ چرا که پس از ارسال طرحها که توسط چندین طراح  وب سایت طراحی شده اند، کارفرما می بایست یک طرح را انتخاب کند و اگر اصلاحاتی وجود داشت، آن را اعلام نموده و سپس طراح وب سایت اصلاحاتی را بر روی طرح اختصاصی مورد نظر پیاده کند. پس از این امر، طرح اختصاصی وب سایت به برنامه نویس داده می شود تا طرح وب سایت را از حالت گرافیکی به وب سایت تبدیل کند.
در خوش بینانه ترین حالت، فرایند فوق  (طراحی طرح اختصاصی وب سایت و تبدیل آن به کد وب سایت) ۱۵ روز زمان لازم دارد و ۲ نفر نیروی کار حرفه ای که می بایست به آنها دستمزد داد. ۲نفر، ۱۵ روز؛ به عبارت دیگر یعنی ۱ ماه حقوق یک شخص حرفه ای. تا به اینجای کار فقط طرح گرافیکی وب سایت تهیه شده است و به کد تبدیل شده است. حالا نوبت آن است که این طرح بر روی یک سیستم مدیریت محتوا پیاده سازی شود.
همانند طراحی اختصاصی قالب وب سایت، می توان سیستم مدیریت محتوا را نیز به صورت اختصاصی پیاده سازی نمود که این امر مستلزم صرف زمان و هزینه است.

جدای از طراحی اختصاصی وب سایت که تخصص شرکت است، شرکت پردو جهت کاهش هزینه های طراحی وب سایت های اختصاصی، اقدام به طراحی چندین قالب وب سایت اختصاصی نموده است که کارفرما می تواند با انتخاب یکی از آنها و صرف زمان و هزینه کمتر، یک وب سایت زیبا، ساده، استاندارد و به همراه پشتیبانی داشته باشد.

این وب سایت ها با طراحی اختصاصی شرکت پردو، بر روی سیستم های مدیریت محتوای متن باز پیاده سازی می شوند و کارفرما نیز این امکان را دارد که با پرداخت هزینه های مرتبط، امکان مورد نظر خود را بر روی این سیستم های مدیریت محتوا دریافت نماید.

هزینه طراحی وب سایت اقتصادی

جدول تعرفه طراحی وب سایت اقتصادی به همراه مدت زمان تقریبی پیاده سازی پروژه به شرح زیر است.

 

نام پکیج قیمت زمان تحویل توضیحات
پکیج ۱ ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان ۱۵ روز انتخاب قالب توسط کارفرما و پیاده سازی بر روی سیستم مدیریت محتوا، بدون تغییر اساسی در ساختار قالب
پکیج ۲ ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان ۲۰ روز انتخاب قالب توسط کارفرما و پیاده سازی بر روی سیستم مدیریت محتوا، به همراه تغییر در ساختار قالب
پکیج ۳ ۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان ۳۰ روز طراحی اختصاصی قالب وب سایت به همراه پیاده سازی بر روی سیستم های مدیریت محتوا

 

نظر شما برای بهبود کیفیت این بحث چیست؟ چه مطالبی اضافه و کم شود؟
1397/10/27 - 12:34:13
mohammad

ما یک وب سایت داریم که با وردپرس طراحی شده است. می خواهیم قالب آن را دوباره طراحی کنیم. هزینه و زمان طراحی یک قالب وردپرس چقدر می شود؟


1397/10/25 - 16:49:50
امیر رضا

با سلام. آیا شما بر روی وردپرس نیز طراحی وب سایت انجام می دهید؟


1397/10/26 - 20:42:12
پردو وب

با سلام. بله. طراحی وب سایت بر پایه سیستم مدیریت محتوا وردپرس بر روی پلن های طراحی وب سایت اقتصادی انجام می شود.

تماس با ما