آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان London flower delivery Holland park flower shop Chelsea flower delivery London flower subscription THE WORLD'S FIRST FITNESS SOCIAL MEDIA PLATFORM FITNESS SOCIAL MEDIA
پردو وب
pordo

پیش از سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل خود بدانیم

تعداد بازدید: 4279

پیش از سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل خود بدانیم

 

 سناریو و طرح کسب و کار قوی در طراحی اپلکیشن موبایل

نکات راه اندازی کسب و کار اینترنتی

در زمینه توسعه و طراحی اپلیکیشن موبایل ، روند کار بدین صورت است که ابتدا یک بیزینس پلن از کاری که می خواهید انجام دهید، تهیه نمایید. در ابتدایی ترین حالت یک سناریو از ان چیزی که میخواهید تهیه نمایید. سناریو یکسری توضیحات نوشتاری است. فرض کنید می خواهید سیستمی که در ذهنتان است را برای فرد دیگری با تمام جزییات توضیح دهید. همین گفته ها را به روی کاغذ بیاورید. هرچه بتوانید جزییات را بیشتر و دقیق تر توضیح دهید، کار در انتها با کیفیت بیشتری تولید خواهد شد. و البته تاثیر بسزایی در کاهش زمان و هزینه خواهد داشت ، چرا که معمولا ایده ها در ذهن مشتری همواره در حال تغییر است و مکتوب شدن آن موجب ثبات در طراحی می گردد و حتی میتوان به نقاط ضعف و قوت پروژه پی برد. چنان چه طراحی بیزنس پلن و سناریوی پروژه خود مشکل دارید، با شرکت ما تماس بگیرید و از مشاوره های ما بهرمند شوید.

تیم طراحی اپلیکیشن موبایل

تیم طراحی اپلیکیشن موبایل

یکی از موارد مهم دیگری که باید در طراحی اپلیکیشن موبایل در مورد آن تصمیم بگیرید، این است که چه کسی و یا کسانی باید بخش های نرم افزاری را توسعه بدهند. ایا تیم توسعه درون سازمان شما قرار می گیرد؟ و یا اینکه از یک شرکت توسعه نرم افزار کمک می گیرید؟ می توانید به صورت مفصل تر راجع به این مطلب در مقاله ای جداگانه <اینجا> بخوانید.می توانید خودتان تیم طراحی پروژه خود را استخدام نمایید و مدیریت کنید که ریسکهایی از جمله انتخاب افراد مناسب، ایجاد هماهنگی بین افراد تیم طراحی،عدم شناخت کافی جهت مدیریت تیم،عدم آگاهی از چگونگی انجام پروژه،و....... . اما گزینه بهینه که خیلی از شرکت های بزرگ نیز از آن استفاده می کنند، این است که ابتدا سیستم در خارج از سازمان به صورت برون سپاری توسعه داده شود و تمهیداتی اندیشیده شود که پروژه به داخل سازمان انتقال یابد.تیم طراح شما می بایست هم در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید و هم در زمینه طراحی اپلیکیشن ios و هم در زمینه طراحی سایت تخصص کافی داشته باشد چرا که در پروژه های طراحی اپلیکیشن موبایل از این سه تکنولوژی می بایست استفاده گردد. شرکت هایی توسعه نرم افزاری هستند که در ازای تحویل کد های برنامه به مشتری پول هنگفتی را درخواست می کنند. در هر صورت این مسأله را مد نظر داشته باشید.

مثلث کیفیت،هزینه و زمان (مثلث مدیریت پروژه)

مبلغ ها و هزینه هایی که شرکت ها برای انجام کار از شما درخواست میکنند را مقایسه کنید، اما در نظر داشته باشید که لزوما قیمت مناسب به معنی کیفیت خوب نیست و مدنظرداشته باشین افرادی که هزینه بیشتری درخواست می کنند عموما افراد حرفه ای تری هستند و تجربه بیشتری دارند، تجربه آن ها در طراحی بسیار کمک حال شما خواهد بود و زمان شما کمتر هدر می رود.یادآور می شویم که شما در راه اندازی استارتاپ خود در این بخش در حال تولید و طراحی ابزار کار خود خواهید بود و اگر ابزار مناسبی طراحی نشود موجب شکست پروژه تان می گردد . حتما نمونه کارهای شرکت های مذکور را بررسی کنید. در پروژه کاملا به صورت تعاملی با تیم برنامه نویس هماهنگ باشید. وقت گذاشتن در این قسمت هزینه ها و زمان توسعه را کاهش می دهد. البته تا انجا که معقول به نظر میرسد، به توصیه ها و نظرات تیم توسعه اپلیکیشن موبایل گوش دهید.بیشتر بخوانید در مقاله زیر:
روند توسعه نرم افزارهای موبایل روند توسعه نرم افزارهای موبایل

کارائی و اثربخشی نرم افزار

 

تا میتوانید، سیستم را ساده طراحی کنید و در عین حال کاربردی. به دنبال ایجاد ویژگی های جدید و خلاقانه در کارتان باشید. اما این ایده نو اگر کاربردی و قابل استفاده نباشد، تاثیر مخرب و معکوس دارد. اگر بتوانید در کارتان قسمت و یا ویژگی بگذارید که منحصر بفرد و غیر قابل کپی کردن باشد، در موفقیت کارتان بسیار تاثیر گذار خواهد بود. برای این امر، تا میتوانید تحقیق کنید و تا میتوانید با اپ هایی از این دست کار کنید و نقاط مثبت و منفی انها را مدنظر قرار دهید.

 

 

نظر شما برای بهبود کیفیت این بحث چیست؟ چه مطالبی اضافه و کم شود؟
تماس با ما