آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان London flower delivery Holland park flower shop Chelsea flower delivery London flower subscription THE WORLD'S FIRST FITNESS SOCIAL MEDIA PLATFORM FITNESS SOCIAL MEDIA
پردو وب
pordo

خدمات

با استفاده از ابزار مناسب می توان از فرصت ها استفاده کرد و به استقبال چالش ها رفت، پیش از آنکه تبدیل به تهدیدی برای کسب و کار تبدیل شوند. مجموعه خدمات ارائه شده توسط پردو که شامل طراحی وب سایت، بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو (سئو) ، بازاریابی اینترنتی، طراحی برنامه های کاربردی (اپلیکیشن) موبایل و آموزش های تخصصی در زمینه وب است؛ ابزاری برای موفقیت و یا بهبود کسب و کار شما و استفاده از فرصت ها خواهد بود. ابزارهای مناسب را با کمک مشاوران ما انتخاب کنید و در راه موفقیت گام بردارید...

طراحی وب سایت

در عصر جدید، طراحی از پایه ای ترین اصول بازاریابی می باشد. تیم طراحی ما همواره از جدیدترین متد ها و استاندارد ها استفاده کرده و تا رضایت 100% شما تا تحویل نهایی، طرح ها را باز نگری می کند.
طراحی وب سایت شما بر روی پلتفرم (CMS) اختصاصی پردو که حاصل مطالعات و تلاش 3 ساله تیم برنامه نویسی پردو می باشد، انجام می گیرد. طراحی اختصاصی وب سایت شما بر روی CMS ما از مزایای زیادی از جمله توسعه پذیری بالا، بهینه بودن سایت برای موتورهای جستجو (سئو - SEO) ، مدیریت آسان تمام بخش های سایت، ضریب امنیت بسیار بالا و تجربه کاربری (User Experience) مدرن برخوردار می باشد.

برای مشاهده نمونه کارها و نیز کسب اطلاعات بیشتر روی اینجا کلیک نمایید.

سئو

به طور کلی بیش از 50 درصد کاربران، وبسایت شما را از طریق موتور های جستجو می یابند. امروزه موتور های جستجو مثل گوگل ، بینگ ، یاهو و ... سهم بزرگی از بازاریابی را شامل می شوند. در پی این مهم، شرکت های زیادی در دنیا خدمات بهینه سازی برای موتور های جستجو یا سئو را به صورت تخصصی ارائه می دهند.
سئو یا SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است که به معنای دیده شدن سایت شما به صورت طبیعی ( Organic ) و بدون پرداخت هزینه در موتورهای جستجو مثل گوگل می باشد.
در حالت عمومی هر چه رتبه سایت شما در موتورهای جستجو بیشتر باشد، بازدیدکنندگان بیشتری وارد سایت شما خواهند شد و در نتیجه با هزینه اولیه اندک، یک راه بازاریابی دائمی و مطمئن خواهید داشت.
متخصصین شرکت پردو با پیاده سازی استانداردها، آنالیز وب سایت شما و رقبایتان و امور تخصصی مربوطه، این فرصت را به شما خواهند داد تا رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو افزایش داده و در نتیجه در دنیای وب بیشتر دیده شوید.
متخصصین ما این تضمین را به شما می دهند تا همواره در کنار شما باشند و تا رسیدن به نتیجه مطلوب و حتی بعد از آن به شما مشاوره دهند.

برای مشاهده نمونه کارها و نیز کسب اطلاعات بیشتر روی اینجا کلیک نمایید.

اپلیکیشن موبایل

از حدود سال 2010 ، در مبحث I.T، بازاری تحت عنوان اپلیکیشن موبایل جایگاه ارزشمندی خلق کرد و توانست ارزش آفرینی روز به روز برای بسیاری از شرکت های توسعه دهنده ی این اپلیکیشن ها حاصل نماید. این اپلیکشن ها با توجه به مزایای خاص خود، توانسته همراه خوبی برای همتای دیرینه خود، یعنی وب سایت ها باشد. از مزایای اپلیکیشن موبایل می توان به مواردی همچون طراحی گرافیکی مخصوص وسایل موبایلی ، در ابعاد کوچک شده ی سایت ها ویا نیاز نداشتن به اینترنت اشاره نمود. در طی مراحل طراحی و ساخت اپلیکیشن های موبایل، شرکت پردو همراه شما بوده، و با تجربه ی خود، شما را در به سرانجام رسیدن این مهم یاری می نماید.

برای مشاهده نمونه کارها و نیز کسب اطلاعات بیشتر روی اینجا کلیک نمایید.

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی یک ابزار قدرتمند و مدرن در دنیای امروزیست که به دلیل ارزان بودن و فراگیر بودن آن از جایگاه ویژه ای در صنعت بازاریابی برخوردار است.
بازاریابی اینترنتی شامل مجموعه خدمات گسترده ای در بستر اینترنت، شامل خدمات نمایش بنر و تبلیغات، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو)، بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی و مجازی، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی چند رسانه ای، بازاریابی ارجاعی، بازاریابی از طریق همکاری و ... می باشد.
متخصصین و مشاوران ما در پردو آماده ارائه راه کارهای نوین در زمینه بازاریابی اینترنتی می باشند و تا فروش محصول و خدمات شما در کنار شما خواهند بود.

آموزش

پردو گسترش و آموزش علوم مرتبط با دنیای مجازی را به عنوان رسالت خود می داند و آماده برگزاری انواع کلاس ها و همایش های آموزشی در زمینه وب می باشند.
کافیست نیاز آموزشی سازمان خود را در قسمت مشاوره با ما در میان گذاشته تا راه کارهایی مدرن متناسب با موقعیت، به شما ارائه دهیم.

تماس با ما