آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان London flower delivery Holland park flower shop Chelsea flower delivery London flower subscription THE WORLD'S FIRST FITNESS SOCIAL MEDIA PLATFORM FITNESS SOCIAL MEDIA
پردو وب
pordo

طراحی سایت اختصاصی یا استفاده از قالب های آماده؟

تعداد بازدید: 2618

طراحی سایت اختصاصی یا استفاده از قالب های آماده؟

یکی از بزرگترین سوالاتی که سر راه بسیاری از مشتریان و یا شاید خیلی از طراحان سایت پیش از اقدام به طراحی سایت مورد نظرشان پیش می آید این است که، از طراحی قالب وبسایت اختصاصی استفاده نمایند یا از قالبهای آماده انتخاب کنند؟

طراحی سایت یا قالب آماده

 طراحی سایت اختصاصی چیست؟

 در فرآیند انجام پروژه طراحی سایت اختصاصی لازم است پیش از هر چیزی کسب و کار مورد نظر و هدف از طراحی سایت مشخص  گردد و سناریوی پیاده سازی منطقی وبسایت و خدماتی که قرار است از طریق وبسایت به مشتریان ارائه گردد ،تنظیم شود و در طراحی آن مدنظر قرارگیرد. در طراحی اختصاصی پوسته ظاهری سایت شما بر اساس نیاز شما طراحی می گردد و بهینه ترین حالتی که خدمات رسانی به مشتریان را منجر می شود، طراحی می گردد. گاهی مشتریان از یک طرح خاص و یا لوکس استقبال می کنند ،گاهی هدف کاربری راحت میباشد ،گاهی وبسایت ها مقاله محور می باشد،همچنین در طراحی فروشگاه اینترنتی باید محصول محور باشد و.... همه این موارد و بسیاری از موارد دیگر می توانند در طراحی وبسایت شما تأثیر گزار باشند.به طور عمومی در فرآیند طراحی سایت اختصاصی پس از تحلیل و سناریو نویسی کسب و کار،طراح گرافیکی آن انجام میشود و پس از تأیید کارفرما برنامه نویسی آن صورت می پذیرد.

طراحی سایت اختصاصی

استفاده از قالبهای آماده در طراحی سایت

اما استفاده از قالب های آماده بدین معنی است که طراحی سایت شما با استفاده از قالب های که از قبل طراحی شده است ، و یکبار برای آن هزینه شده است ، مجدداً برای مصرف  شما  استفاده می گردد.معمولا طراحان وبسایت، قالبهایی که در وبسایت های خارجی برای فروش گذاشته شده است را به قیمت پایین خریداری و آن را به زبان مورد نظر ترجمه می کنند و به مشتری خود تحویل می دهند، که این کار برای مشتریانی انجام می گردد که دنبال هزینه پایین می باشند و کیفیت و کارایی و منحصر بودن خیلی مدنظرشان نمیباشد.البته در این پروسه نیز نزدیک ترین طرح به کسب و کار شما انتخاب می گردد.شرکت طراحی سایت پرد وب به هیچ عنوان استفاده از این نوع طراحی را توصیه نمی کند،چرا که با این کار نه تنها نیاز مشتری بر طرف نمیگردد،بلکه بعد از مدت کوتاهی مشتری مجبور می شود هزینه طراحی اختصاصی را برای طراحی مجدد پرداخت نماید تا بتواند در میان دنیای مجازی به رقابت پردازد.البته در بعضی شرایط خاص و محدودیت ها ،این گزینه نیز می تواند به مشتری کمک نماید.در این نوع از طراحی معمولا دست مشتری در انتخاب طرح بسته است.

قالب آماده در طراحی سایت

الگوبرداری در طراحی سایت

همیشه این طور نیست که یک طراح سایت یا شرکت طراحی سایت ،در طراحی های خود صرفاً از ایده های خود کمک بگیرد و به دانش خود متکی باشد، و ممکن است  به جهت صرفه جویی در زمان و استفاده از تجارب دیگران از الگوبرداری استفاده کند.در این نوع طراحی از فرآیند الگوبرداری و نه صرفاً کپی برداری استفاده می گردد بدین معنا که از قالبهای آماده موجود در وبسایت های خارجی در بخش های مختلف وبسایت استفاده می گردد.الگوبرداری چه از لحاظ هزینه ای و چه از لحاظ کیفیت در میان طراحی سایت اختصاصی و استفاده از قالبهای آماده قرار می گید. ونسبت به قالبهای آماده توصیه می گردد. به هرحال طراحی سایت نیز مانند بسیاری از فرآیندهای بازاریابی یک شرکت نقش کلیدی در هر کسب و کار ایفا می کند و هرچقدر به این موضوع اهمیت بیشتری داده شود ،نتایج بهتری در کسب مشتری و بازاری برای یک کسب و  کار خواهد داشت.

طراحی سایت

لذا لازم است پیش از هر اقدامی در خصوص طراحی سایت خود با کارشناسان شرکت پردو در خصوص چگونگی پیاده سازی وبسایت خود مشورت نمایید.

نظر شما برای بهبود کیفیت این بحث چیست؟ چه مطالبی اضافه و کم شود؟
1397/10/26 - 20:52:25
مهیار

آیا در طراحی وب سایت با قالب های آماده امکان اضافه نمودن امکاناتی جدید در آینده وجود دارد یا این که می بایست وب سایت را از نو طراحی نمود؟


تماس با ما