آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان London flower delivery Holland park flower shop Chelsea flower delivery London flower subscription
پردو وب
pordo

آژانس گرفتن به سبک مدرن!

تعداد بازدید: 1636

آژانس گرفتن به سبک مدرن!

عرصه، عرصه تکنولوژی است و این روزها همه چیز در حال اینترنتی شدن است. روزگاری آژانس گرفتن برای خود داستانی داشت. با تمام پیشرفت‌ها و افتتاح انواع و اقسام آژانس‌ها و اتومبیل کرایه و تاکسی‌های تلفنی و …  هنوز این سیستم، از نظر زندگی امروز مدرن نبوده و ایرادات زیادی دارد.

وقتی همه به سراغ اینترنت و وب سایت و موبایل رفته‌اند، پس از این حوزه نیز باید به تبع سایر مشاغل با تغییراتی بنیادین روبرو شود؟ حال اگر قصد این را داشته باشید در شهر از نقطه‌ای به نقطه‌ای دیگر بروید و پس از تماس با نزدیک‌ترین آژانس منطقه متوجه شوید که تا نیم ساعت دیگر هیچ اتومبیلی برای ارائه خدمات به شما وجود ندارد، چه کار می‌کنید؟ چه حسی به شما دست می دهد در حالی که کار واجبی را باید به صورت حضوری در نقطه ای از شهر که در طرح ترافیک است انجام دهید و تقریبا زمانی ندارید تا با وسایل نقلیه عمومی سفر کنید؟

 راحت‌ترین کار برداشتن گوشی تلفن و سفارش سرویس از یک آژانس دیگر است؛ اما این روزها کار کمی راحت‌تر شده و نرم‌افزاری‌هایی هستند که برای شما به‌راحتی نزدیک‌ترین خودروی مورد نظر را پیدا کرده و برای ارائه خدمات به سوی شما می‌فرستند. شاید تاکنون نام نرم‌افزار موبایلی TAP30 را شنیده باشید. برنامه‌ای که به شما کمک می‌کند بدون هیچ واسطه‌ای به‌راحتی چندین لمس ساده و طی مراحل اندکی، یک سرویس آژانس سفارش داده شود و شما فقط منتظر تماس راننده آن باشید.

TAP30 را رقیب اسنپ می دانند. اسنپ یک اپلیکیشن موبایل است که می توانید به وسیله آن در هر ساعتی از شبانه روز و در هر نقطه ای از تهران که باشید، با باز کردن اپلیکیشن موبایل آن شانس خوبی برای یافتن خودرویی نزدیک به خودتان داشته باشید. رانندگان این سرویس ساعت کاری مشخصی ندارند، مالک خودرو بوده و تا هر زمان که بخواهند قادر به جابجایی مسافر هستند. این که بین TAP30 و اسنپ کدام یک بهتر است، به مقاله ای دیگر نیاز است.

چرا از TAP30 استفاده کنیم؟

  • اینکه در خانه نشسته باشید و بدون هیچ زحمتی بتوانید با بهره گیری از یک نرم افزار و با سهولت کامل یک آژانس بگیرید، خود چیز کمی نیست! حال اگر در این میان، بتوانید مبلغ را نیز به راحتی آنلاین پرداخت کرده و یا پیش از حرکت قیمت را بدانید که دیگر از این بهتر نمی شود!
  • دانستن نوع خودرو، به همراه پلاک آن و نام و مشخصات راننده نیز خود امنیتی بیش از پیش را برای مسافر تضمین می کند.
  • پایین تر بودن قیمت سرویس ها، در کنار استفاده از کولر برای تابستان نیز خود مزیت بزرگی است.

چرا از TAP30 استفاده نکنیم؟

  • شاید برای این نرم افزار فعلا نمی توان معایب زیادی بر شمرد. اما گاهی اوقات عدم اتصال به سرور می تواند اذیت کننده باشد.
  • کنسل شدن خودرو به دلیل قطعی اینترنت و عدم اطلاع به شما.
  • عدم گرفتن تاییدیه نهایی پیش از قطعی شدن درخواست سرویس.

کلام آخر :

به طور کلی، همانطور که گفته شد این نرم افزار می تواند به مرور یکی از بهترین گزینه های برای درخواست خودرو در شهرهای بزرگ باشد. امنیت و سرعت بالای خدمات رسانی این نرم افزار از مهمترین مزایای آن به شمار میرود.

این اپلیکیشن روی اندروید و iOS فعلا برای شهر تهران عرضه شده است اما طبق وعده مدیران TAP30 به زودی برای شهرهای بزرگ دیگر کشور راه‌اندازی خواهد شد. شما را دعوت می‌کنیم برای یک بار این سرویس را آزمایش کنید و مدرن و راحت و سریع آژانس بگیرید:

 

      

 


دسته بندی ها :

نظر شما برای بهبود کیفیت این بحث چیست؟ چه مطالبی اضافه و کم شود؟
تماس با ما