آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان London flower delivery Holland park flower shop Chelsea flower delivery London flower subscription
پردو وب
pordo

افزایش 30 درصدی استفاده از اینترنت اشیا در سال 2016

تعداد بازدید: 1583

افزایش 30 درصدی استفاده از اینترنت اشیا در سال 2016

به گزارش ایتنا از فارس به نقل از گارتنر، این رقم تا سال ۲۰۲۰ به ۲۰.۸ میلیارد وسیله مختلف افزایش می‌یابد. همچنین از سال ۲۰۱۶ به بعد و به طور سالانه ۵.۵ میلیون وسیله جدید به طور روزانه به اینترنت اشیا متصل می‌شوند.
بر اساس برآوردهای گارتنر، صرف هزینه در حوزه خدمات اینترنت اشیا در سال ۲۰۱۶ با رشد ۲۲ درصدی در مقایسه با سال ۲۰۱۵ به ۲۳۵ میلیارد دلار افزایش می‌یابد. افزایش درخواست صاحبان مشاغل از موسسات فناوری برای طراحی، نصب و عملیاتی سازی سیستم‌های مبتنی بر اینترنت اشیا در سال‌های آینده به یک کسب و کار بسیار پرسود مبدل می‌شود.

علاوه بر این خدمات مبتنی بر جلب رضایت مشتریان نیز در سال های آینده به نحو فزاینده ای از اینترنت اشیا متاثر خواهد شد. گارتنر اینترنت اشیا را موتور محرک خلق ارزش در دنیای آینده و زمینه ساز ارائه خدماتی جدید و متنوع به کاربران توصیف کرده و پیش‌بینی کرده که از این طریق نه تنها ماشین‌ها و سیستم‌های مختلف، بلکه انسان‌ها هم به طور شبکه‌ای و مستقیم به یکدیگر متصل می شوند.

برای مشاهده اطلاعات تفصیل و جداول مربوط به این تحقیق می‌توانید به آدرس http://www.gartner.com/newsroom/id/۳۱۶۵۳۱۷‌مراجعه کنید.

منبع خبر: ایتنا


دسته بندی ها :

نظر شما برای بهبود کیفیت این بحث چیست؟ چه مطالبی اضافه و کم شود؟
تماس با ما