آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان London flower delivery Holland park flower shop Chelsea flower delivery London flower subscription
پردو وب
pordo

طراحی وب سایت استاتیک یا داینامیک ؟

تعداد بازدید: 2840

طراحی وب سایت استاتیک یا داینامیک ؟

طراحی وب سایت استاتیک یا داینامیک ؟

داشتن یک وب سایت برای نمایش بهتر و سریعتر کالا و یا خدمات برای شرکت ها و یا اشخاص میتواند حائز اهمیت باشد ؛

 آموزشگاه ها ، پزشکان ، دفاتر حقوقی ، فروشگاه ها و.. نیز ازین قاعده مستثنا نیستند.

اگر شما هم برای کسب و کار خود به داشتن یک  وب سایت فکر کرده باشید ممکن است به دفعات " طراحی وب سایت  استاتیک ( ایستا ) " و " طراحی وب سایت داینامیک ( پویا ) " را شنیده باشید ، اما واقعا تفاوت این دو در چیست و کدام مدل طراحی سایت برای شما مناسب تر است ؟

در این مقاله سعی شده تا شما را برای داشتن یک وب سایت با توجه به نیازهایتان راهنمایی کنیم.

 

وب سایت استاتیک ( ایستا )

همانطور که از نام آن پیداست وب سایت های استاتیک ، قابلیت به روز رسانی توسط مدیر وب سایت را نداشته و برای درج مطالب و یا اعمال تغییرات نیاز به شرکت طراحی وب سایت است ، اما وب سایت های استاتیک آنقدر ها هم بد نیست !

وب سایت های استاتیک معمولا جهت معرفی ( محصول و یا خدمات ) استفاده میشوند  ، مثلا تصور کنید برای معرفی یک کلینیک  پزشکی ، نیاز به وب سایت دارید ، کلیه اطلاعاتی که مراجعین شما به آن نیاز دارد مانند ساعات کاری ، آدرس و شماره تلفن و..  در این سایت قابل دسترسی است. اطلاعات درج  شده در وب سایت معمولا برای مدت طولانی بدون تغییر باقی خواهند ماند و در صورتی که نیاز به تغییر در محتوای وب سایت وجود داشته باشد شرکت طراحی وب سایت این کار را انجام خواهد داد.اگر به دنبال هزینه پایین تری برای وبسایت خود هستین و مطمئن هستین تا سالهای زیادی در وبسایت خود تغییری ایجاد نخواهید کرد وبسایت های استاتیک شاید گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.ولی این را فراموش نکنید جهان ما پویاست و و وبسایت های استاتیک باید بتوانند باید دلیلی برای مقابله با این پویایی پیدا کنند.

 

وب سایت داینامیک ( پویا ) :

وب سایت های خبری ، وب سایت های آموزشگاهی ، شرکتی و فروشگاهی به طور کلی تمامی وب سایت هایی که به طور مداوم نیاز به درج محتوای جدید و یا تغییر در ساختار وب سایت ( مانند منو ها ) دارند نیاز به طراحی وب سایت بر اساس اصول طراحی داینامیک دارند. وب سایت های پویا یا داینامیک بر اساس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) کار میکنند که به مدیران وب سایت اجازه میدهد تا بدون دانش فنی برنامه نویسی بتوانند مطالب  وب سایت خود را مدیریت کنند ، منو ها را ویرایش و  گالری تصاویر داشته باشند.

نظر شما برای بهبود کیفیت این بحث چیست؟ چه مطالبی اضافه و کم شود؟
تماس با ما