آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان London flower delivery Holland park flower shop Chelsea flower delivery London flower subscription THE WORLD'S FIRST FITNESS SOCIAL MEDIA PLATFORM FITNESS SOCIAL MEDIA
پردو وب
pordo

درباره ما

به دنیای پردو خوش آمدید ، در این دنیا غیر ممکن وجود ندارد. ما میتوانیم هر آنچه درذهن شماست را به واقعیت تبدیل کنیم . فقط کافیست تصورات خود را باور کنید و طعم شیرین رویایتان را با خود به دنیای واقعی بیاورید. ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم آنچه در ذهن دارید به واقعیت تبدیل کنید.
پردو با هدف ایجاد رویکردی نوین در عرصه خدمات و محصولات مبتنی بر اینترنت در اسفندماه 1390 شروع به کار کرد. سپس تیم پردو با تکیه بر دانش و تجربه فنی خود توانست با الگوبرداری از شرکت های موفق بین المللی و بهره گیری از خلاقیت و پویایی به محصولات و خدماتی مطابق با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا دست یابد.
کافیست از منوی اصلی بر روی گزینه مشاوره کلیک کنید و یا به صورت مستقیم به صفحه مشاوره با کلیک کردن در اینجا هدایت شوید.
شش اصل که همیشه مورد توجه تمامی پرسنل کوشا شرکت پردو قرار میگیرد عبارت اند از :

امنیت بالا

امنیت اطلاعات از مهمترین مباحث در دنیای دیجیتال می باشد، پایین بودن امنیت تهدیدی بر علیه کل تجارت شماست! تیم امنیتی پردو همواره به صورت تخصصی در حال بررسی امنیت خدمات این شرکت می باشد. همکاری مداوم این تیم با طراحان و برنامه نویسان تضمینی بر امنیت محصولات و خدمات پردو است.

تحویل سریع

زمان عامل استراتژیک و تعیین کننده برای تمامی تجارت ها می باشد. پردو این نیاز مهم را درک کرده و با تبیین سیاست های خاص و سامانه های نوین مدریت پروژه، بهترین تعادل میان کیفیت و سرعت را برقرار کرده است.

مقرون به صرفه

ما کیفیت کار خود را بر مبنای سودمان تنظیم نمی کنیم. تیم پردو که از بهترین طراحان و برنامه نویسان تشکیل شده، هدف خود را خلق بهترین تجربه همکاری و رضایت کامل مشتریان گذاشته است. شما می توانید مطمئن باشید که با هزینه اندک بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد.

امکان پیگیری آنلاین

شما در هر ساعت از شبانه روز، در حال نوشیدن یک فنجان قهوه در کنار خانواده می توانید تمامی مراحل انجام پروژه خود را مشاهده نمایید، نظر بدهید، وظایف جدید تعیین کنید و با تیم پردو در ارتباط باشید.

خلاق و متفاوت

سعی ما بر این است که با تلفیق علم و هنر محصولی خلق کنیم که در عین کارا بودن، کاربر پسند، جذاب و گیرا باشد. خلاقیت و نوآوری یکی از اصول مهم کار ماست. ما همواره در پی خلق یک اثر هنری و یکتا می باشیم.

پشتیبانی آنلاین

تیم پشتیبانی پردو از لحظه شروع همکاری تا جلب رضایت کامل شما همواره در کنار شما خواهد بود. پشتیبانی آنلاین پردو در 24 ساعت شبانه روز ، هفت روز هفته آماده پشتیبانی و پاسخ به سوالات شما می باشد. همچنین مشاوره و پشتیبانی تلفنی در تمام ساعات اداری هفته برقرار است.

تماس با ما